O KANCELARII

Notariusz Małgorzata Nowosielska

 

 

Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Gdańskim.

W czasie studiów była członkiem Zarządu Krajowego Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa (The European Law Students’ Association – ELSA).

W latach 1996 – 2001 była pracownikiem dydaktycznym Uniwersytetu Gdańskiego oraz doktorantem w Katedrze Prawa Finansowego.

W 1998 r. z wynikiem bardzo dobrym zdała egzamin notarialny kończący aplikację notarialną.

Po zakończeniu asesury notarialnej w 2001 r. przeprowadziła się z Trójmiasta do Warszawy, gdzie przy ul. Poznańskiej nr 23/2 otworzyła swoją kancelarię notarialną.

Notariusz Małgorzata Nowosielska dokonuje wszelkich czynności notarialnych, najczęściej związanych z obsługą inwestycji deweloperskich, dotyczących zbywania nieruchomości, składania oświadczeń o poddawaniu się rygorowi egzekucji czy czynności z zakresu prawa handlowego.

Prywatnie – w zimie jest pasjonatką jazdy na nartach, w lecie co roku szlifuje wciąż niedoskonałe umiejętności windsurfingowe, a jesienią i wiosną czyta, często książki historyczne, czasami kryminały.

O Kancelarii

Kancelaria

Prowadzona od 20 lat Kancelaria cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku i często jest wybierana przez klientów oczekujących kompleksowej i profesjonalnej obsługi przy realizacji skomplikowanych transakcji. Znajomość języka angielskiego przez Notariusz Małgorzatę Nowosielską oraz pracowników kancelarii pozwala na efektywną obsługę Klientów zagranicznych.

Obsługujemy wielu stałych Klientów, w tym renomowane kancelarie prawnicze zarówno międzynarodowe jak i polskie oraz ich Klientów, agencje nieruchomości i ich Klientów, spółdzielnie budowlano – mieszkaniowe i ich Klientów, a także współpracujemy z grupami spółek deweloperskich. Sukcesem Kancelarii jest zarówno stała współpraca z ww. Klientami jak również obsługa Klientów indywidualnych, którzy powracają do kancelarii w celu dokonywania kolejnych czynności notarialnych.

Na sukces prowadzonej przez Notariusz Małgorzatę Nowosielską kancelarii pracują także dwaj Zastępcy Notarialni – Artur Rosiński i Agnieszka Szczepańska, zatrudnieni w kancelarii prawnicy oraz pracownicy administracyjni.

GABINET  I
GABINET  II
GABINET III – SALA KONFERENCYJNA                                                      GABINET  IV
GABINET  V                                                                                                               RECEPCJA